O nás

Spoločnosť CMI pôsobí na slovenskom a českom trhu od roku 1990. Je známa ako jeden z najsilnejších dodávateľov prístrojov, nástrojov a spotrebného materiálu pre lekárske odbory oftalmológia a ORL. Portfólio firmy CMI disponuje kompletným vybavením ambulancie a operačnej sály pre oftalmológiu a ORL. Súčasťou kompletného zákazníckeho servisu je aj servis všetkých technológiu z portfólia firmy. Spoločnosť CMI vždy drží krok z dobou, sleduje aktuálne trendy a vývoj oboch odborov a prostredníctvom odborných seminárov, školení a sympózií odovzdáva tieto informácie odbornej spoločnosti. Zavádzanie nových trendov na našich trhoch je naším pracovným mottom.

Vedenie spoločnosti

 • Ing. Ján Kriška
  Chairman of the Board
  Tel:
  E-mail:

   

 • Ing. Branislav Kriška
  Managing Director
  E-mail:

  V spoločnosti CMI spol. s r.o. pracujem už od roku 2000. Nastúpil som po návrate z USA kde som absolvoval posledný ročník strednej školy Granada High, ktorý som ukončil s maturitným diplomom. Po návrate na Slovensko som ukončil posledné dva ročníky strednej školy, počas ktorých som začal svoju kariéru v CMI spol. s r.o. Popri práci som vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Za tento čas som prešiel všetkými oddeleniami administratívnej časti firmy. Najdlhšie som sa zaoberal koordináciou a vedením skladového hospodárstva a objednávaním medicínskeho tovaru od špičkových výrobcov z celého sveta pre slovenský trh. V roku 2007 som absolvoval školenie Mercuri - Vedenie a riadenie pracovníkov. Od 1.1.2008 som nastúpil do funkcie Administration and marketing director. V roku 2009 som absolvoval ďalšie školenie Mercuri - Efektívny marketing.

  Medzi moje záľuby patrí rodina, varenie, šport, skydiving a autá.

 • Ing. Anton Cagalinec
  Sales Director

  Do firmy CMI spol. s r.o. som nastúpil v roku 2004 na pozíciu obchodného zástupcu pre oftalmológiu a ORL. Práca sa mi od začiatku veľmi páčila, skĺbili sa v nej moje dve predchádzajúce zamestnania. Zorientovať sa v medicínskej problematike mi pomohli skúsenosti z práce zdravotnej sestry na ARO v Trenčíne a do „sveta" obchodu sa mi lepšie prenikalo vďaka jednoročnému pôsobeniu v úlohe predajcu vo firme Medin s.r.o ako i 1,5 ročnému zahraničnému štúdiu angličtiny a manažamentu.

  Predpokladám že spokojnosť majiteľov firmy CMI spol. s r.o.  s mojou prácou ich viedla v roku 2008 k rozhodnutiu obsadiť  ma do pozície obchodného riaditeľa a od tejto doby vediem obchodný a servisný tím našej spoločnosti. Vďaka cieľavedomej práci celého tímu a skvelej kvalite ponúkaných produktov sa nám naďalej darí  si upevňovať silnú pozíciu na trhu. Medzi naše najväčšie obchodné úspechy patrí predaj siedmich excimerových laserov, kompletné vybavenie očného a ORL oddelenia v zdravotnom zariadení Medissimo v Bratislave a vysoký podiel na trhu v predaji  vnútroočných šošoviek.

Marketingové oddelenie

 • Bc. Petra Killichová
  Marketing and Office Manager

  Již při studiu na vyšší odborné a poté i při studiu na vysoké škole jsem byla součástí marketingového týmu ve firmě zabývající se protipožární ochranou. Díky této zkušenosti jsem se hodně naučila a zjistila, že je mi oblast marketingu velmi blízká. Po zdárném ukončení studií jsem nastoupila do společnosti CMI, kde mohu využít své dosavadní zkušenosti a se nadále se rozvíjet.

   

Obchodné oddelenie

 • Ing. Zdeněk Slavík
  Product Manager

  Ve společnosti CMI se zabývám komplexní klinickou a  obchodně-technickou podporou a odborným poradenstvím v rámci přístrojového vybavení pro diagnostiku a chirurgii v nemocničních i ambulantních zařízeních.

  Po absolvování Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně jsem působil jako kontaktní pracovník pro EU na Městské správě v Brně. Následovala půlroční jazykově-poznávací stáž ve Velké Británii, po které jsem se již uplatnil v mně bližší technické praxi jako projektový manažer a obchodní poradce v oddělení nepřímého prodeje společnosti Konica Minolta.

  Ve společnosti CMI nyní mohu ideálně skloubit zálibu v technice s uspokojení přinášející prací v přátelském kolektivu a každodenní komunikací s váženými osobnostmi z oboru, který pomáhá a pozitivně ovlivňuje generace lidí na celém světě.

  Kromě práce mě baví sport všeho druhu, cestování, rád se projedu na motorce, zajdu do divadla nebo na letní zahrádku oblíbené restaurace. Nejlépe vždy spolu s rodinou, přáteli a známými.

  Osobní krédo: Nakonec to vždycky nějak dopadne...

   

 • Mgr. Peter Gašparík
  Sales Representative

  V spoločnosti CMI pracujem od roku 2014 po úspešnom absolvovaní pohovoru na pozíciu obchodné zástupcu pre nemocničný segment a súkromné centrá s jednodňovou chirurgiou v oblasti oftalmológie a ORL, ich prístrojovým vybavením.

  Som vyštudovaný učiteľ a kondičný tréner na fakulte telesnej výchovy a športu na UK v Bratislave. Po skončení vysokej školy som začal pracovať ako zamestnanec v špedičnej firme vo Viedni, ktorá mi dala možnosť cestovania po celej Európe a učiť sa logistickým a organizačným činnostiam. Okrem tohto zamestnania som sa venoval klientom ako osobný tréner a v zimných mesiacoch inštruktor lyžovania.

  Spoločnosť CMI mi vytvorila ideálne podmienky pre spojenie cestovania, komunikácie s ľuďmi, odborného vzdelávania, obchodných zručností a v neposlednom rade prácu v príjemnom a v priateľskom kolektíve, či už na strane kolegov alebo zo strany odbornej verejnosti, lekárov, zákazníkov.

  Baví ma riešiť a vyriešiť obchodné prípady, učiť sa novým veciam, ktoré sú v medicínskom odbore na každodennom poriadku a čo je pre mňa najdôležitejšie rôznorodosť pracovnej náplne.

  Milujem šport, preto väčšina mojich záľub je práve s tým spojená, v zimných mesiacoch je to freeride lyžovanie a trávenie väčšina času na horách, v lete je to plážový volejbal, ktorému som sa venoval aj súťažne.

  Najnovšie medzi moje záľuby patrí cestovanie, navštívil som zaujímavé krajiny ako Austrália, Taiwan, Izrael, ale je ešte mnoho destinácii, ktoré chcem určite vidieť.

  Osobné krédo nemám žiadne, vždy sa rád nechám prekvapiť novými situáciami.

   

 • Mgr. Kristína Matušová
  Sales Representative - špeciálný zdravonický materiál

   

 • Ing. Pavol Smilek
  Sales Representative - Ambulancie

  Môj príbeh v spoločnosti CMI sa začal v novembri 2016. Úspešný pohovor na pozíciu obchodného zástupcu pre ambulancie v segmente oftalmológie a ORL mi dáva príležitosť využiť doterajšie skúsenosti z predaja a komunikácie so zákazníkmi.  

  Prvé prezentačné a komunikáčne zručnosti som odštartoval na Technickej univerzite vo Zvolene a rozvíjal na doktorandskom štúdiu. K obchodným skúsenostiam som sa postupne dostával na školeniach a pri priamom predaji produktov. 

  Dnes svoje odborné znalosti zdokonaľujem na odborných kongresoch a školeniach, aby som pre našich zákazníkov poskytol pridanú hodnotu k prístrojovemu vybaveniu. Vždy sa snažím nájsť cestu k spokojnosti pre obidve strany.

  Práca mi dáva možnosť cestovať, spoznávať nové miesta a vo voľnom čase sa venujem športu, jedlu, kinu a spoločným chvíľam so známymi.

   

Technické oddelenie

 • Mgr. Martin Halmeš
  Service Engineer

  V spoločnosti CMI, spol. s.r.o. pracujem od roku 2014 ako servisný technik.

  Spoľahlivo a zodpovedne vykonávať náplň práce mi pomáhajú predchádzajúce štúdiá elektrotechniky a aplikovanej informatiky.

  Špecializujem sa hlavne na oftalmologické laséry a všetky ORL prístroje. Vykonávam ale aj bežné opravy ostatných prístrojov a nemenej dôležité pravidelné kalibrácie. Týmto zabezpečujem maximálnu životnosť prístroja aj dlhú dobu po skončení záruky. Za najväčšie benefity tejto práce považujem prácu v priateľskom kolektíve a neustály osobný rozvoj vďaka kontaktu s novými ľuďmi a novými technológiami.

  Medzi moje záľuby patria rodina, IT technológie, filmy a dobré jedlo.

   

 • Maroš Mondočko
  Service Engineer

  V CMI pracujem ako servisný technik prístrojového vybavenia pre diagnostiku a chirurgiu v nemocničných a ambulantných zariadeniach. Obľúbil som si prácu v skvelom kolektíve, na ktorý nedám dopustiť. Som rád za to, že sa každý deň môžem vzdelávať a získavať nové skúsenosti. V praxi sa stretávam s ľahkými, ale aj zložitým prípadmi, ktoré vždy rád dotiahnem do úspešného konca - čo teší mňa, zároveň aj zákazníka. Mojim cieľom je udržať vysokú stabilitu našich prístrojov u zákazníka a zároveň disponovať skúsenosťami, ktoré rád využijem v prospech celého teamu.

   

Oddelenie zákazníckeho servisu a technickej podpory

 • Ing. Tatiana Borzová
  Sales Assistant

  V spoločnosti CMI spol. s r.o. som začala pracovať po skončení vysokej školy v roku 2011. Počas tejto doby som mala možnosť vyskúšať si rôzne pracovné náplne, ktoré ma veľa naučili.

  Aktívnou komunikáciou s dodávateľmi a prepravnými spoločnosťami sa snažím zabezpečiť optimálne množstvo tovaru na sklade, aby sme boli schopní naším zákazníkom dodať požadovaný tovar načas a v spolupráci s obchodným a servisným tímom vyriešiť aj špeciálne požiadavky našich zákazníkov k ich spokojnosti.

  Zároveň sa snažím byť oporou kolegom, aby sa na mňa mohli obrátiť s akoukoľvek požiadavkou.

   

 • Mgr. Dominika Garbová
  Customer Service

  Keď som sa uchádzala o pozíciu „pravej ruky obchodného tímu“ v CMI spol. s. r. o. mala som záujem o prácu, ktorá ma bude napĺňať, hnať vpred a zároveň mi umožní vidieť za sebou výsledky.

  A presne takou moja pozícia je. Takmer každý deň prináša novú výzvu. Mojou náplňou práce je sledovanie a následné zapájanie sa do štátnych zákaziek, registrácia zdravotníckych pomôcok na slovenskom a českom trhu a riešenie rôznych ďalších úloh, ktoré prichádzajú od našich obchodných reprezentantov.

  Keď si svoje povinnosti splním do poslednej bodky, rada sa s priateľmi odreagujem na horách, pri dobrom filme alebo si doprajem trochu oddychu s knižkou v ruke. 

   

 • Denisa Števková
  Invoice Clerk

  V spoločnosti CMI, spol. s r.o. pracujem od roku 2017.Mojou náplňou práce je fakturácia, monitoring skladových zásob pre oftalmológiu a ORL a expedovanie objednávok. Vybavujem reklamácie a komunikujem s klientmi ohľadom objednávok a snažím sa byť maximálne ústretová k napĺňaniu ich požiadaviek.Spokojnosť klientov je pre mňa najvyššou prioritou.

  Moje skúsenosti som si priniesla z predošlého zamestnania, kde som pracovala ako vedúca expedície.

  Ako pozitívum vnímam to, že CMI mi pomohlo moje skúsenosti ešte viac prehĺbiť a otvorilo nové možnosti vo sfére zdravotníctva.

  Mojou najväčšou záľubou je moja rodina, ale patrí medzi ne aj príroda a zaujímavé knihy.

   

Ekonomické oddelenie

 • Ing. Oľga Romanová
  Chief Accountant

  Po ukončení vysokoškolského štúdia som pracovala ako prevádzkarka v spoločnosti Javorina a ekonómka v spoločnosti Tenak-BMW. Od roku 1993 pracujem pre spoločnosť CMI spol. s r.o. ako hlavný ekonom.

 • Eliška Závodná
  Accountant Assistant

  Popri štúdiu na Ekonomickej univerzite v Bratislave som v roku 2017 začala pracovať v spoločnosti CMI, spol. s r. o. ako asistentka hlavného účtovníka. Práca v malom ale skvelom kolektíve ma veľmi baví a som rada, že môžem využívať teoretické vedomosti nadobudnuté na strednej i  vysokej škole. Práca ma naučila a stále ma učí  množstvo nových praktických vecí týkajúcich sa účtovníctva, ktoré sa v škole naučiť nedajú.