O nás

Spoločnosť CMI pôsobí na slovenskom a českom trhu od roku 1990. Je známa ako jeden z najsilnejších dodávateľov prístrojov, nástrojov a spotrebného materiálu pre lekárske odbory oftalmológia a ORL. Portfólio firmy CMI disponuje kompletným vybavením ambulancie a operačnej sály pre oftalmológiu a ORL. Súčasťou kompletného zákazníckeho servisu je aj servis všetkých technológiu z portfólia firmy. Spoločnosť CMI vždy drží krok z dobou, sleduje aktuálne trendy a vývoj oboch odborov a prostredníctvom odborných seminárov, školení a sympózií odovzdáva tieto informácie odbornej spoločnosti. Zavádzanie nových trendov na našich trhoch je naším pracovným mottom.

Vedenie spoločnosti

 • Ing. Ján Kriška
  Chairman of the Board
  Tel:
  E-mail:

   

 • Ing. Branislav Kriška
  Managing Director
  E-mail:

  V spoločnosti CMI spol. s r.o. pracujem už od roku 2000. Nastúpil som po návrate z USA kde som absolvoval posledný ročník strednej školy Granada High, ktorý som ukončil s maturitným diplomom. Po návrate na Slovensko som ukončil posledné dva ročníky strednej školy, počas ktorých som začal svoju kariéru v CMI spol. s r.o. Popri práci som vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Za tento čas som prešiel všetkými oddeleniami administratívnej časti firmy. Najdlhšie som sa zaoberal koordináciou a vedením skladového hospodárstva a objednávaním medicínskeho tovaru od špičkových výrobcov z celého sveta pre slovenský trh. V roku 2007 som absolvoval školenie Mercuri - Vedenie a riadenie pracovníkov. Od 1.1.2008 som nastúpil do funkcie Administration and marketing director. V roku 2009 som absolvoval ďalšie školenie Mercuri - Efektívny marketing.

  Medzi moje záľuby patrí rodina, varenie, šport, skydiving a autá.

 • Ing. Anton Cagalinec
  Sales Director

  Do firmy CMI spol. s r.o. som nastúpil v roku 2004 na pozíciu obchodného zástupcu pre oftalmológiu a ORL. Práca sa mi od začiatku veľmi páčila, skĺbili sa v nej moje dve predchádzajúce zamestnania. Zorientovať sa v medicínskej problematike mi pomohli skúsenosti z práce zdravotnej sestry na ARO v Trenčíne a do „sveta" obchodu sa mi lepšie prenikalo vďaka jednoročnému pôsobeniu v úlohe predajcu vo firme Medin s.r.o ako i 1,5 ročnému zahraničnému štúdiu angličtiny a manažamentu.

  Predpokladám že spokojnosť majiteľov firmy CMI spol. s r.o.  s mojou prácou ich viedla v roku 2008 k rozhodnutiu obsadiť  ma do pozície obchodného riaditeľa a od tejto doby vediem obchodný a servisný tím našej spoločnosti. Vďaka cieľavedomej práci celého tímu a skvelej kvalite ponúkaných produktov sa nám naďalej darí  si upevňovať silnú pozíciu na trhu. Medzi naše najväčšie obchodné úspechy patrí predaj siedmich excimerových laserov, kompletné vybavenie očného a ORL oddelenia v zdravotnom zariadení Medissimo v Bratislave a vysoký podiel na trhu v predaji  vnútroočných šošoviek.

Marketingové oddelenie

Obchodné oddelenie

Technické oddelenie

Oddelenie zákazníckeho servisu a technickej podpory

Ekonomické oddelenie

 • Ing. Oľga Romanová
  Chief Accountant

  Po ukončení vysokoškolského štúdia som pracovala ako prevádzkarka v spoločnosti Javorina a ekonómka v spoločnosti Tenak-BMW. Od roku 1993 pracujem pre spoločnosť CMI spol. s r.o. ako hlavný ekonom.

 • Eliška Závodná
  Accountant Assistant