XXIV. VÝROČNÝ KONGRES SLOVENSKEJ OFTALMOLOGICKEJ SPOLOČNOSTI

18.10.2018
Petra
cmi

Vážení priatelia a obchodní partneri, 

 

srdečne Vás pozývame na XXIV. VÝROČNÝ KONGRES SLOVENSKEJ OFTALMOLOGICKEJ SPOLOČNOSTI, ktorý sa bude konať v dňoch 18. – 20. októbra 2018 v EXPO CENTER Trenčín.

V tomto roku pre vás organizátori pripravili nasledujúce hlavné témy:

  • Ochorenia zadného segmentu oka
  • Ochorenia predného segmentu oka
  • Glaukóm a pedooftalmológia
  • Uveitídy a onkooftalmológia 

V odbornom programe mimo iné zaznejú prednášky pána docenta Nováka z Pardubic o revolučnej technológii na vykonávanie cirkulárnej kapsulotomie Zepto, predstavenie možností OCT angiografie na systéme Avanti AngioVue od pani primárky Molnárovej z centra Vikom Žilina.

Tešiť sa tiež môžete na prvý workshop OCTA pod vedením dr. Šustykevičovej. V piatok si vypočujete prvé klinické výsledky používania navigovaného fotokoagulačného žltého laseru Navilas 577s od pána primára Lišku z Litomyšle, na ktoré bude plynule nadväzovať kurz fotokoagulácie pod vedením dr. Anwarzaie z nemocnice Trenčín.

 

V stánku CMI sa môžete tešiť na usmievavý ochotný tím a množstvo vystavených prístrojov a nástrojov firmy CMI. Nebude chýbať unikátny sietnicový navigovaný laser Navilas 577s a prvotiedny OCTA systém Optovue Avanti AngioVue s funkciou AngioAnalytics pre objektívnu kvantifikáciu OCTA nálezov, ktorý má ako prvý a jediný systém na svete certifikáciu agentúry FDA.

 

Príďte, budeme se na Vás tešit!