Lenstec SBL-3 bifokálna šošovka

Lenstec SBL-3 bifokálna šošovka

Dokumenty na stiahnutie

ID produktu: 552

Vnútroočná šošovka Lenstec SBL-3 využívá najmodernejšiu technológiu spracovania s vysokou presnosťou a dlhodobo osvedčeným (bifokálnym) designom optických zón šošovky, ktorý poskytuje len jeden prechod medzi zónami videnia do diaľky a do blízka.
Vďaka tomu významne znižuje nežiaduce svetelné efekty bežných multifokálnych šošoviek a poskytuje kvalitné videnie a lepšiu kontrastnú citlivosť tam, kde klasické multifokálne šošovky obvykle zlyhávajú. Takže predovšetkým počas súmraku, za šera, pri oslnení od protiidúcich vozidiel pri šoférovaní apod.

Kombinácia technológie s vysokou výrobnou presnosťou (+/- 0,11D) s nadštandardným odstupňovaním dioptrií vnútroočnej šośovky po 0,25D a jasne daných optických vlastností bifokálnej šošovky, poskytuje šošovka Lenstec SBL-3 lekárovi istotu pri plánovaní zákroku a pre Vás garantuje tie najlepšie výsledky.

Dioptrický rozsah:
* 1D: +10D do + 36D
* 0,5D: +10,5D do +29,5D
* 0,25D: od +15,25D do +24,75D
 
Typ optiky: Bi-asférická
Veľkosť optiky/dĺžka: 5,75mm/11,00mm
Haptiky: Tetraflex
1 Piece bez pozičných otvorov
Angulácia: 0%
UV filter
Balenie: Sfoldovaná v kontaineri
 
Konštanty:
A-konštanta 118,0
A-konšt. optimalizovaná: SRK/T A = 118,43
                                           Holladay-1 sf = 1,47
                                           Hoffer Q pACD = 5,22
 

* Udávané hodnoty  A-konštanty slúžia výlučne, ako odporučenie pre výpočet dioptrickej sily implantátu.  Lenstec doporučuje, aby si lekári vytvorili vlastné hodnoty na základe techniky, merania, vybavenia a požadovaných pooperačných výsledkov.

novinka otázka k produktu OBJEDNÁVKA

súvisiace produkty